Kosmetické ošetření Luxusní kosmetikou Payot

Flash Nettoyant - detoxikační / hydratační ošetření pleti

Odlíčení a diagnostika pleti, peeling, úprava obočí, změkčovadlo nebo použití přístroje (ultrazvuková špachtle), hloubkové čištění, krátká masáž, profesionální čistící detoxikační / hydratační maska, tonizace, sérum, krém a jemné probuzení (60 min. / 990Kč)

Doucer Essentielle - zklidňující ošetření citlivé pleti

Odlíčení a diagnostika pleti, peeling pro citlivou pleť, úprava obočí, změkčovadlo nebo použití přístroje (ultrazvuková špachtle), hloubkové čištění, masáž obličeje a hlavy, profesionální zklidňující maska müsli, masáž rukou, sérum, krém a jemné probuzení (75 min. / 1390Kč)

 

Solution Technilis - protivráskové vyhlazující ošetření pleti

Odlíčení a diagnostika pleti, speciální peeling, úprava obočí, změkčovadlo nebo použití přístroje (ultrazvuková špachtle), hloubkové čištění, masáž obličeje, hlavy a rukou, profesionální zklidňující maska TECHNILIS s kyselinou hyaluronovou, sérum, krém a jemné probuzení (90 min. / 1990Kč)

Optimale Esentiel - pánské ošetření pleti

Očištění pleti, diagnostika pleti, peeling, úprava obočí, změkčovadlo nebo použití, přístroje (ultrazvuková špachtle), hloubkové čištění, masáž obličeje, profesionální, maska dle typu pleti, masáž hlavy a rukou, tonizace, sérum, krém a jemné probuzení (60 min. / 990Kč)

Super shot Express - detoxikační, energizující, relaxační ošetření

Express rychlé ošetření s ultra silnými koncentráty. Rychlá první pomoc pro Vaši pleť.

Rychle řešení pro dehydrovanou, stresovanou pleť. Vhodné pro pleť po slunění, před významnou událostí s okamžitým efektem. (45 min. / 790Kč)

Pureté Essentielle- Intenzivní ošetření smíšené až mastné pleti 

Odlíčení a diagnostika pleti, úprava obočí, peeling s mikročástečkami uhlí, hloubkové čištění pleti a následně ošetření ultrazvukové špachtle. Zklidňující masáž obličeje a dekoltu, profesionální slupující čistící maska s extrakt čilské máte, tonizace, sérum, krém a jemné probuzení. (60 - 90 min. / 1390Kč)

Tato luxusní kosmetika čerpá ze své dlouholeté historie. Hlavní podstatou této značky je unikátní aplikační metoda, která umožňuje, aby se do kůže lépe vstřebaly aktivní látky. Payot kosmetika má úžasné výsledky, navíc je dermatologicky testována, nedráždí pokožku a je velmi příjemná. Kosmetické produkty obsahují výhradně přírodní látky, jako jsou bylinky, rostliny a minerály. Tyto látky jsou kombinovány tak, aby přinesly maximální účinek pro každý typ pleti. Kosmetické přípravky Payot jsou vhodné pro řešení problematické pleti, jako je suchost, citlivost, ztráta jasu, projevy akné a první vrásky.

©2018 Salón Cashmere s.r.o.