den pro mámy a dcery


Milé maminky, srdečně vás zvu na den pro mámy a dcery.

Pojďme společně spočinout v čase určeném jen jedna druhé. V čase, kdy můžeme

pustit očekávání, oprávněné nároky, lpění a otevřít svá srdce. Možná odplavou, vysvětlí se každodenní třenice, vzájemná nedorozumění a trápení a otevře se prostor pro porozumění a lásku. Pojďme pozvat naše dcery do ženského kruhu.

Kdo vás bude provázet? MUDr. Martina Kykalová

Důležitost, hloubku a přesah mámo-dcerovského vztahu si více uvědomuji od doby mého 4.těhotenství, doby, kdy mé nejstarší dceři bylo 10 let. Tehdy poprvé jsem s ní byla na dnu pro mámy a dcery s Lucií Harnošovou a dostalo se mi velké inspirace stran cykličnosti, menstruačních pomůcek, bylinné napářky, pojmenování dějů, pro která jsem nenacházela vhodná slova nebo vůbec nevěděla a v neposlední řadě velkého ženského dosycení. Náš vztah se změnil. Odkryla se láska a respekt k odlišnostem 

Následoval víkendový pobyt a během let i další pobyty s dalšími dcerami, až jsem se rozhodla tuto nádhernou zkušenost předávat dál i jako průvodkyně 

Jsem maminkou tří dcer, jednoho synka, lékařkou praktikující akupunkturu, Bachovky, kinesiotaping, garantkou lázní s ženskou bylinnou napářkou a průvodkyní mámo-dcerovských pobytů a ženských kruhů. Bude mi ctí, být průvodkyní i vám.

Co vás čeká? Program je tvořený podle věku dcer.

S dcerkami 6-9 let se budeme více věnovat společnému tvoření, tanci, hýčkání, zdobení přírodní hennou, budeme otvírat naše srdíčka a seznámíme se s kouzlem ženského kruhu a sdílením.

Se staršími dcerami 8-15 let se seznámíme hravou formou s cykličností, ženskou bylinnou napářkou a představíme si i možnosti menstruačních pomůcek. Nebude chybět i výše zmíněné tvoření, hýčkání a zdobení hennou

Pro koho?
8 až 10 dvojic, věkové skupiny 8-15 let nebo 6-9 let

Kdy?
Sobota nebo neděle, od 9-17/18 hodin

Termíny vyhlásíme, hned jak bude možné se opět setkávat uvnitř v počtu nad 18 osob. Buďme flexibilní a připravené, věřím, že ten správný čas opět přijde.

Pro doplynutí s vaší dcerkou, moc doporučuji si naplánovat ještě společnou večeři pro vás dvě, někde poblíž nebo cestou domů a návrat ohlásit až na 20-21h.

Cena?
1800 Kč za jednu dvojici máma a dcera
(V ceně je zahrnuto zázemí salonu – toalety/mikrovlnná trouba/varná konvice, zapůjčení jógové podložky, pitná voda a materiál na tvoření.)

Oběd a jídlo v ceně není, oběd je možné objednat v nedaleké restauraci nebo si přinést vlastní. Přestávka na oběd bude přibližně mezi 12:30 - 14h.

Kde?
Salón Cashmere, Českobrodská 1, Praha 9 – Běchovice https://saloncashmere.cz
Autem: možnost parkování v ulici Za Poštovsku zahradou nebo v okolí
Autobusem: přímo u zastávky MHD – Běchovický dvůr

Rezervace:
Rezervace a dotazy na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte-li zájem napište nezávazně již nyní, vytvořím skupinu a hned, jak budeme vědět termíny, pošlu vám emailem zprávu J a budete si moci místo na daný termín přednostně rezervovat. Rezervaci na termín již budu brát (14 dnů) před termínem jako závaznou!!

Platba:
Vzhledem k neustále se měnícím podmínkám, platba proběhne až týden před akcí převodem na účet. V případě, že se nebudete moci zúčastnit, je možné sehnat za sebe náhradu (nebojte nebudou litovat J) nebo uhradit storno příspěvek 500Kč. Minimální počet účastnic je 6 dvojic. Teď před Vánoci nabízím možnost zakoupení dárkového poukazu s neomezenou platností. ( info emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Co s sebou?
Polštářek a deka na sezení a hýčkání, pohodlné ženské oblečení, přezůvky, uzavíratelná láhev na pití, osobní předmět (kamínek, šperk…), který se může nabít na oltářku energií dne J oblečení na ven, dle počasí, půjde-li budeme i nějaký čas venku v nedalekém parku.

Často kladené otázky

Mám více dcer, mohu je vzít obě, všechny?
Den je určený nejen k seznámení se se ženskými tématy, ale i prosvětlení jednoho konkrétního vztahu, je tedy určen pouze pro jednu dceru. Ale nebojte, vy sama můžete opakovaně s druhou i další dcerou.

Mohu s dcerou opakovaně?
Ano pokud budete chtít nebo můžete využít i některý z víkendových pobytů, více na https://alchymiezeny.cz/mamy-a-dcery/

Jakou věkovou kategorii zvolit, když je dceři 8-9 let?
Volte podle vyspělosti dcery a témat, která ji oslovují. Je-li ještě dívčí, ve svém vnitřním světě bude jí dobře ve světě společného hýčkání a čarování.

Mění-li se jí postava a slyší již volání vnějšího světa, bude jí podporou seznámení s cykličností i sdílení a společnost starších dívek.

Je součástí dne oslava menarché?
Oslava menarché, rituál, oslavy první menstruace pro dívky, probíhá na víkendových pobytech. Jste srdečně zvány na https://alchymiezeny.cz/mamy-a-dcery/

Je den i pro dceru, která již menstruaci má a nechce to nějak slavit?
Ano určitě, je důležité, aby dívka sama chtěla, ale nečekejme nadšení a radost jako v deseti letech J dívky se mohou podívat na dary menstruace v širších souvislostech a dosytit si společný čas s vámi, berme tedy jako dar, když řekne něco jako „nooo jestli chceš, tak já s tebou teda pudu.“

Tak už jen vemme všechny své obavy a strachy a pojďme je rozpustit ve společném kruhu a užít si den pro mámu a dceru!

Bude mi ctí.

S láskou Martina

©2018 Salón Cashmere s.r.o.